Poczta Polska straszy konkurencję

27.01.2010, 02:49; Aktualizacja: 27.01.2010, 16:05

Rywale PP coraz agresywniej walczą o klientów korporacyjnych. Poczta Polska nie zamierza się poddać. Dla dużych firm, nadających przesyłki do miast, przygotowała nową usługę - przesyłkę aglomeracyjną. Dzięki niższym kosztom ma być tańsza niż dotychczasowa.

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Komentarze (2)

  • asd(2010-01-27 09:37) Zgłoś naruszenie 00

    Usługa powiadamiania sms-em o przesyłce oczekującej na poczcie była szumnie zapowiadana już ponad rok temu. Co trzeba aby to wprowadzić ? dać listonoszowi komórkę albo komputer do wysyłania sms-a i wprowadzić obowiązek wpisywania na paczce telefonu oraz adnotacji że paczka ma pozostać na poczcie. I tak głębokie reformy zajmują tyle czasu ?

    Odpowiedz
  • Adam K.(2010-01-27 20:10) Zgłoś naruszenie 00

    Te złodzieje i nieroby śmią kogoś straszyć. Przed kilku dniami otrzymałem przesyłkę przepakowywaną i okradzioną, a szła ona z Lublina do Mińska Maz. 16 dni. Po inną przesyłkę musiałem dymać na parter z 3 piętra, bo wielmożny pan doręczyciel raczył tylko zadzwonić domofonem, że ma przesyłkę. Nie chciało mu się dupy ruszyć, żeby dostarczyć ją pod dokładnie wskazany adres. Takich przykładów mógłbym podać więcej. To dziadostwo, co się nazywa Poczta Polska powinni już dawno zlikwidować.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane