Parabanki nie tylko dla naiwnych: Tak naganiacze i inwestorzy zarabiają na piramidach finansowych

autor: Patryk Słowik, Jakub Styczyński23.04.2017, 09:00
Ile można zarobić na byciu naganiaczem? Najlepsi wyciągają nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie.

Ile można zarobić na byciu naganiaczem? Najlepsi wyciągają nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie.

Parabanki przyciągają jedynie naiwnych, marzących o szybkim zarobku? Nie tylko. Są tacy, którzy w nie świadomie inwestują.

Reklama


Reklama


KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Komentarze (93)

  • Z.M(2017-07-03 14:56) Zgłoś naruszenie 00

    Jo tam wpłacam Łojcowi z Torunia i kasa jest pewna rzetelny jest.

    Odpowiedz
  • Nie jestem naganiaczem(2017-05-13 13:07) Zgłoś naruszenie 10

    Czas zweryfikuje, blockchain dascoina już działa więc pod koniec roku już powinnien w pełni ruszyć cały projekt. Jeśli się okaże że to nie była ściema to czy duma wam pozwoli napisać artykuł sprostujący?

    Odpowiedz
  • Tomek(2017-05-09 16:13) Zgłoś naruszenie 10

    Artykuł beznadziejny

    Odpowiedz
  • Mirek handlarz(2017-05-09 10:37) Zgłoś naruszenie 20

    Sprzedam Golfa III Benzyna 1.8 + Gaz. Sportowe naklejki na szybach i pokrowce SPORT na siedzeniach. Auto od pierwszego właściciela. Przebieg 20 tyś. Kilometrów. Auto używane jedynie do jeżdżenia do pobliskiego lasu aby próbować się powiesić po przeczytaniu kolejnego artykułu biznes.gazetaprawna.pl Sprzedaję ponieważ dzisiaj podejmę ostateczną decyzję i nie wrócę z lasu, chyba że nogami do przodu. Zainteresowanych proszę o szybki kontakt. Cena: Nie gra roli jeśli ktoś autorowi wypier.oli🚘

    Odpowiedz
  • GT(2017-05-04 18:34) Zgłoś naruszenie 11

    kolejna piramida Questra

    Odpowiedz
  • K(2017-05-02 16:36) Zgłoś naruszenie 51

    Szkoda, ze reputacja prawdziwych kryptowalut na tym cierpi. Jakby ktos chcial zainwestowac w prawdziwy projekt, oparty na istniejacej kryptowalucie, to polecam polskiego Golema

    Odpowiedz
  • 2k2(2017-05-02 12:10) Zgłoś naruszenie 11

    Najlepsze jest to że komentarze potwierdzają to co jest napisane w artykule.

    Odpowiedz
  • ogłupianie Polaków trwa(2017-04-29 09:36) Zgłoś naruszenie 00

    Oho, oho oszuści zabrali głos także na forum. Np. Chris. Patrick Zwierzykowski i inni. Faceci mają honor taki sam jak T. Rydzyk, Macierewicz, Misiewicz i wielu co to bierze i z budżetu i od wiernych lub od interesantów. Co nie jest zabronione to jest dozwolone - tak prawił elegancji doradca L. Wałęsy. Elegant dla pieniędzy zgnoił się do cna. Wszyscy bogatym ręce podajcie, wszyscy w d bez mydła wchodzicie ludziom władzy - prawaki buty liża Kaczafiemu. A uczciwych i umiarkowanych macie za durni. To i bogaci oszuści są górą i ubliżają każdemu, kto nie daje się oszukać.

    Odpowiedz
  • Artur(2017-04-27 22:27) Zgłoś naruszenie 31

    Jesteście zwykłymi szarymi ludźmi którzy w życiu nic nie osiągną , lepiej wracajcie na swój wymarzony etacik za 8 zł na godzinę . Pozdro 600 dla Damiana i dla wszystkich ludzi dążących do wolności finansowej .

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • pd(2017-04-26 21:51) Zgłoś naruszenie 71

    Mam dodatkowe pytania do Pana Ż. 1) Kiedy zostanie opublikowany kod źródłowy DasCoina? Na razie poza deklaracjami "emitenta" nie wiemy czy DasCoin jest tak naprawdę kryptowalutą czy tylko na razie jest to sprzedaż certyfikatu na paciorki. tylko nie piszcie że kod jest tajny. Kod np. BitCoina jest jawny. 2) Czy ktoś może przytoczyć jakieś wiarygodne dane (umowy, jakieś oficjalne potwierdzenia) na temat zaangażowania w ten projekt takich firm jak Visa, Mastercard, itp? 3) Czy DasCoin okaże się takim samym hitem jak Recyclix czy OneCoin?

    Odpowiedz
  • pd(2017-04-26 21:28) Zgłoś naruszenie 73

    Ktoś kto zainwestował swoje pieniądze w jakikolwiek biznes promowany przez Pana Ż to musi być albo desperat albo... Ten gość ma jakieś straszne kompleksy. Największy to kompleks wykształcenia. Nie dziwie się że Amber Gold miało tylu klientów.

    Odpowiedz
  • marek(2017-04-26 18:40) Zgłoś naruszenie 20

    Żal Żal i jeszcze raz żal , widać pisze to osoba która ma zerowe pojęcie o inwestowaniu i zarabianiu w internecie i ma ból **** że inni potrafia ruszyć głową i czerpać z życia ile sie da.

    Odpowiedz
  • Kuba(2017-04-25 19:48) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawy artykuł na ten temat dodał blog Polska Oszczędza https://polskaoszczedza.edu.pl/2017/04/25/sprawdz-czy-nie-inwestujesz-w-piramide-finansowa/

    Odpowiedz
  • redomoor(2017-04-25 18:46) Zgłoś naruszenie 32

    Pan Żukiewicz udzilił odpowiedzi w formie filmiku na YT, kto chce ten znajdzie. Jego odpowiedzi różnią się od tego co jest zawarte w artykule. Redaktorzy napisali co chcieli albo co im kazano napisać.

    Odpowiedz
  • Arni(2017-04-25 17:01) Zgłoś naruszenie 51

    Zaledwie kilka late temu wszyscy krzyczeli, że Bitcoin to "oszustwo". A teraz proszę, nawet autor tego gniota zachwala "popularnego wśród internautów Bitcoina". Czy z DasCoin bedzie tak samo? Nie wiem. Wiem natomiast, że jeśli cos jest promowane na zasadach sieci MLM, to wcale nie znaczy, że jest to "piramida", czyli nieuczciwy biznes. Patrząc w twn sposób wszystkie konsultantki Avon działały by w piramidzie. To, że jeden produkt jest materialny, a drugi nie nie zmienia faktu. Autor nie zadał sobie trudu, bu doczytać, że cena DasCoin nie bezie ustalana przez jego twórców, ale przez giełdę. Tak jak i Bitcoin będzie podlegał prawom podaży i pobytu. Na tym etapie przedawane są licencje, a nie DasCoiny same w sobie. Nik nie ustala ceny DasCoin w chwili obecnej. Dostaje się pule do licencji i to się zmienia. Dodam nie jestem w projekcie DasCoin. Ani też nie jestem "naganiaczem" jak ten pan się tu rozpisał. Nie bronię tego ani innych projektów, ale pisanie artykułów bez sprawdzenia tematu i jego zrozumienia woła o pomste do nieba.

    Odpowiedz
  • tomek(2017-04-25 13:32) Zgłoś naruszenie 33

    POLECAM NIEDOUCZONEMU AUTOROWI ARTYKUŁU poniższy film, żeby na przyszłość wiedział o czym pisze... https://www.youtube.com/watch?v=9VdyHMDlDsU

    Odpowiedz
  • Roki(2017-04-25 11:34) Zgłoś naruszenie 664

    heh, ale sie naganiaczy zleciało pod tekstem :)))) czyli autor trafił w sedno. BRAWO!

    Odpowiedz
  • Tomerk(2017-04-25 09:45) Zgłoś naruszenie 00

    Jeśli autor publikacji się myli to będzie to samo co z Amway kilka lat teku , zachęcam do zapoznania się.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Jacek(2017-04-25 05:19) Zgłoś naruszenie 24

    Żenada, obaj autorzy artykułu. Wiem, że za pisanie artykułów wydawnictwo płaci Wam marne grosze i zazdrościcie osobom które myślą globalnie i umieją wykorzystać możliwości zarobkowe XXI wieku, i macie tak głęboko zakorzenione, że praca etat i w ogóle to jest ostateczny cel w życiu człowieka, ale takim artykułem się ośmieszacie, bo pokazuje nie tylko wasza ignorancję ale też totalny brak wiedzy.... (wyniki mówią same za siebie: Damian zarabia w JEDEN z samego tylko w FN tyle co każdy z Was w CAŁY MIESIĄC za pisanie takich artykułów) Wam się wydaje, że coś tworzycie? Coś nowego, uświadamiacie ludzi w czymś? Tak naprawdę co robicie to ograniczacie ludzi i utwierdzacie ludzi w polaczkowym, cebulowym myśleniu, że "tak jak zawsze było, że 40 lat się pracowało w pracy na etacie za co otrzymywało się co miesiąc zapłatę i odkładało na dom lub spłacało go w kredycie przez 30 jest dobrze i tak od wieków to działało i inaczej to jest źle". A że ludzie łykają takie coś, bo w końcu pojawił się na gazeta prawna to inna sprawa. Aż mi szkoda tych 5 minut które spędziłem na pisaniu tego komentarza....

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz