MF za drakońskimi karami za toksyczne polisy

autor: Małgorzata Kwiatkowska16.02.2017, 07:42; Aktualizacja: 16.02.2017, 08:01
pieniądze

Nowe rozwiązania wynikają w znaczącej mierze z naszych obowiązków unijnych.źródło: ShutterStock

MF zapowiada drakońskie kary za oferowanie oszukańczych polis inwestycyjnych dla wszystkich zakładów, agentów ubezpieczeniowych i brokerów.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Komentarze (8)

 • zs(2017-02-16 15:00) Zgłoś naruszenie 93

  Tak przez lata to zło i gangrenę obrotu finansowego tolerowali, nie widzieli ,co robili przez tyle lat POparciPSL, niech teraz to wyjaśnią.Czy byli tak ciemni, że tego nie widzieli ,okradania w białych rękawiczkach Obywateli . Takie wyjaśnienia ,ustalenie winnych zaniedbań i ukaranie oraz zwrot kwot strat dla ludzi ,należy się Obywatelom, nie tylko kary do SP RP. Tak Nowa Zmiano należy tak załatwić sprawę , aby odczuwaliśmy ,że jest Państwo Prawa !!!.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Wojciech(2017-02-16 10:06) Zgłoś naruszenie 83

  Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe to nic innego jak fundusz inwestycyjne, które są oparte o giełdy papierów wartościowych. Obecne giełdy to hazard, a jest on promowany przez państwo w postaci takich produktów jak OFE, IKE, IKZE. Również na swojej stronie KNF zaleca oszczędzać poprzez IKE i IKZE. Czego oczekujecie ludzie od tych instytucji? Masz być obywatelu - kliencie cały czas dostarczycielem kapitału i o to chodzi. Porażające jest to, ze państwo uczestniczy w tej grabieży poprzez nałożenie kar finansowych. Przede wszystkim ukradzione pieniądze klientów powinny wrócić do klientów.

  Odpowiedz
 • krol(2017-02-16 17:04) Zgłoś naruszenie 81

  Do wszystkich Troli ujmujących się za banksterami. Musicie wiedzieć, że pieniądze frankowiczów i tak lądują za granicami naszego kraju. W głównych siedzibach banków i zasilają systemy gospodarcze innych państw. Cały ten system bankowy to nic innego jak wojna w nowoczesnym wydaniu. Tylko brak wojsk a najezdzcą są firmy finansowe wspomagane przez miejscowych przekupnych gnoi, na których przyjdzie czas sprawiedliwych sądów i wylądują w więzieniach. Jeśli dalej chcecie strzelać do swojej bramki to bardzo proszę:) Tak panie Sasin im dłużej przeciągacie temat tym więcej naszej kasy ląduje za granicą.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • komentarz do wypowiedzi(2017-02-16 18:51) Zgłoś naruszenie 14

  Ten kant przyszedł wraz z przemianami po 1989 r. Zaczęli Rosjanie, pochwalała czarna mafia płci obojga i wszyscy politycy. ze wszystkich partii, od PZPR poprzez PSL, PO, AWS, PC, PIS do dziś. Dla PiS-u nie ma prawa jest tylko sprawiedliwość, którą oni z ojczulkiem Rydzykiem i Radziwiłłem będą realizować kosztem kobiet, dzieci i chorych. Swoim oszustom i niekompetentnym durniom, krzywdy nie dadzą zrobić.

  Odpowiedz
 • Maria 53(2017-08-01 14:58) Zgłoś naruszenie 10

  Kiedy załatwia sprawę dotychczasowych oszukańczych polis i oddadzą ludziom zagrabione oszczędności życia. Czas leci a Państwo nic nie robi. To nie Amber Gold. Firmy ubezpieczeniowe, które oszukały klientów wciąż istnieją i należy się domagać natychmiastowego zwrotu pieniędzy oszukanym klientom. Czekamy na natychmiastową reakcję w tej sprawie Państwa polskiego aby doprowadziło do sprawiedliwego ukarania Towarzystw Ubezpieczeniowych, które sprzedawały i w dalszym ciągu sprzedają i oszukują klientów !!!!!!!!

  Odpowiedz
 • PTASIARZ Z SBB(2017-08-28 03:47) Zgłoś naruszenie 00

  MORAWIECKI UDZIELAŁ Z PREMEDYTACJĄ SAM W BZWBK TYCH LICHWIARSKICH OSZUKAŃCZYCH KREDYTÓW CHF OSZUST A GDZIE KARY DLA KOLESI LICHWIARZY Z BANKÓW ---- JAK SZCZUR I TCHÓRZ UCIEKA PRZED FRANKOWICZAMI A JEGO PROPAGANDA TO ********** O SZOPENIE

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane